loading
Chemisfera
Korepetycje z chemii na poziomie liceum

Jesteś w 1 lub 2 klasie i wiesz, że będziesz zdawać maturę z chemii, ale boisz się o swój wynik? Te korepetycje mogą być odpowiedzią na Twoje obawy. Prowadzimy korepetycje z chemii na poziomie liceum, na których kompleksowo omawiamy tematy realizowane w szkole. Oprócz zagadnień teoretycznych skupiamy się na rozwiązywaniu zadań, w tym zadań maturalnych. Dzięki korepetycjom z chemii pod naszym okiem, zrealizujesz materiał maturalny w ciągu 2 lub 3 lat nauki. Ostatnia klasa pozostanie nam na powtórzenie wiadomości, dopracowanie zagadnień problematycznych i rozwiązywanie zadań maturalnych. Jest to o tyle komfortowe, że nie pracujemy pod presją czasu pozostałego do matury. Sukcesywnie zdobywamy wiedzę i umiejętności przydatne na maturze z chemii.

Swoje materiały opieramy przede wszystkim o zagadnienia zawarte w podstawie programowej, która jest swoistym maturalnym drogowskazem dla wszystkich nauczycieli i maturzystów. Nie uczymy rzeczy niepotrzebnych, nie ma również ryzyka niezrealizowania materiału objętego wymaganiami. Zajęcia są prowadzone w grupach od 2 do 4 osób. Osoby są dobierane na podstawie kilku czynników, tj.: szkoła i klasa do której uczęszczamy, poziom zdobytej już wiedzy czy szybkości przyswajania materiału.

Jak wyglądają korepetycje?

Podczas zajęć realizujemy część teoretyczną i praktyczną danego zagadnienia. Zwieńczeniem zajęć jest rozwiązywanie zadań, które pojawiały się już wcześniej na maturze. Po zajęciach uczeń dostaje pracę domową złożoną ze zbiorów zadań, zadań maturalnych i autorskich zadań na poziomie maturalnym.
Zajęcia prowadzimy w formacie stacjonarnym, online lub hybrydowo (stacjonarnie i online).

Do kogo kierowane są korepetycje z chemii?

Korepetycje z chemii kierowane są do uczniów 1 i 2 klasy liceum, którzy chcą zdawać na maturze chemię. Jeżeli jesteś uczniem 3 lub 4 klasy to lepszym rozwiązaniem będzie Maturalny kurs stacjonarny lub Maturalny kurs online.

Zalety naszych korepetycji:

– masz pełną swobodę wyboru formatu zajęć (online, stacjonarnie lub hybrydowo);
– podczas kursu wykorzystywane są różne formy prowadzenia zajęć, tj. filmiki, zdjęcia, materiały teoretyczne i zadania;
– realizowany materiał jest zgodny z podstawą programową, nie uczymy rzeczy niepotrzebnych;
– atmosfera zajęć, to czynnik, który jest często podkreślany przez naszych uczniów. To ona sprzyja szybszemu „wchłanianiu” wiedzy;
– małe grupy zajęciowe sprzyjają efektywniejszej nauce. Wspólne rozmowy na tematy maturalne pomagają w przyswajaniu wiedzy. W myśl zasady: „ucząc innych, uczę siebie”.

Jak zacząć?
Umów się na darmowe spotkanie
Kontakt
Kontakt z nami

Lokalizacja

ul. J.H. Dąbrowskiego 28/lokal 29
15-872 Białystok

E-Mail

kontakt@chemisfera.pl

Numer telefonu

+48 600 342 447

Kontakt
Skontaktuj się z nami