loading
Chemisfera
Maturalny kurs stacjonarny

Organizujemy roczny lub dwuletni kurs maturalny z chemii przygotowujący kompleksowo do zdania jej na jak najwyższym poziomie. Swoje materiały opieramy przede wszystkim o zagadnienia zawarte w podstawie programowej, która jest swoistym maturalnym drogowskazem dla wszystkich nauczycieli i maturzystów. Nie uczymy rzeczy niepotrzebnych, nie ma również ryzyka niezrealizowania materiału objętego wymaganiami. Zajęcia są prowadzone w grupach od 2 do 4 osób, które są dobierane na podstawie kilku czynników, tj.: szkoła i klasa do której uczęszczają, poziom zdobytej już wiedzy czy szybkości przyswajania materiału.
Dzięki temu zajęcia odbywają się płynnie, a uczniowie przed zajęciami wzajemnie się odpytują, rozmawiają i sprawdzają swoje prace domowe. Usprawnia to w znaczący sposób przebieg zajęć.

Jak wyglądają zajęcia?

Podczas zajęć wykorzystujemy krótkie filmiki instruktażowe, materiały teoretyczne oraz zadania praktyczne. Duży nacisk kładziemy na rozwiązywanie zadań maturalnych. Po zajęciach uczeń dostaje pracę domową, która pozwoli utrwalić zdobytą wiedzę.

Do kogo kierowany jest ten kurs?

Kurs kierowany jest do uczniów 3 i 4 klas liceów oraz i osób poprawiających maturę, którzy chcą zdawać chemię.

Jeżeli jesteś w 1 lub 2 klasie to zapraszamy Ciebie na Korepetycje z chemii na poziomie liceum. Nauka od 1 klasy pozwala opanować cały materiał już po 3 latach, zostawiając sobie ostatni rok na powtórkę wiadomości na naszym kursie.

Zalety kursu:

– podczas kursu wykorzystywane są różne formy prowadzenia zajęć, tj. filmiki, zdjęcia, materiały teoretyczne i zadania;
– realizowany materiał jest zgodny z podstawą programową, nie uczymy rzeczy niepotrzebnych;
– atmosfera zajęć, to czynnik, który jest często podkreślany przez naszych uczniów. To ona sprzyja szybszemu przyswajaniu wiedzy;
– możliwość podłączenia się do zajęć w formie online, jeżeli akurat nie możemy stawić się na zajęcia osobiście;
– możliwość realizowania zajęć w sposób „hybrydowy” czyli przeplatając zajęcia stacjonarne z zajęciami online;
– małe grupy zajęciowe sprzyjają bardziej efektywnej nauce. Wspólne rozmowy na tematy maturalne pomagają w przyswajaniu wiedzy. W myśl zasady: „ucząc innych, uczę siebie”;
opinie uczniów, którzy spełnili swoje marzenia są tylko potwierdzeniem jakości tego kursu

Jak zacząć?
Umów się na darmowe spotkanie
Kontakt
Kontakt z nami

Lokalizacja

ul. J.H. Dąbrowskiego 28/lokal 29
15-872 Białystok

E-Mail

kontakt@chemisfera.pl

Numer telefonu

+48 600 342 447

Kontakt
Skontaktuj się z nami