loading
Chemisfera
Maturalny kurs online

Pandemia wymusiła na nauczycielach usprawnienie swoich zajęć realizowanych online. Nie inaczej było z nami. Obecnie coraz częściej uczniowie wybierają tę formę nauki do matury z chemii. Ma ona niewątpliwie swoje zalety tj. niezależność miejsca, w którym się znajdujemy, brak uporczywych dojazdów do nauczyciela, możliwość nauki bez wychodzenia z domu. Niesie ze sobą również wady jak np. brak bezpośredniego kontaktu na linii nauczyciel-uczeń.
Na szczęście udało nam się to wyeliminować lub zminimalizować. Zajęcia są realizowane z wykorzystaniem dobrodziejstw współczesnej techniki, tj. tablety graficzne, programy komputerowe wspomagające naukę czy komunikatory. Jedynie czego wymagamy od ucznia to: dobre i stałe łącze internetowe oraz kamerkę internetową.

Organizujemy roczny lub dwuletni kurs maturalny z chemii online przygotowujący kompleksowo do zdania jej na jak najwyższym poziomie. Swoje materiały opieramy przede wszystkim o zagadnienia zawarte w podstawie programowej, która jest swoistym maturalnym drogowskazem dla wszystkich nauczycieli i maturzystów. Nie uczymy rzeczy niepotrzebnych, nie ma również ryzyka niezrealizowania materiału objętego wymaganiami. Zajęcia są prowadzone w grupach od 2 do 3 osób. Osoby są dobierane na podstawie kilku czynników, tj.: szkoła i klasa do której uczęszczamy, poziom zdobytej już wiedzy czy szybkości przyswajania materiału.
Jeżeli jednak uważasz, że wolisz odbywać zajęcia stacjonarnie to koniecznie zobacz nasz Maturalny kurs stacjonarny.

Jak wyglądają nasze zajęcia online?

Podczas zajęć wykorzystujemy krótkie filmiki instruktażowe, materiały teoretyczne oraz zadania praktyczne. Duży nacisk kładziemy na rozwiązywanie zadań maturalnych. Po zajęciach uczeń dostaje pracę domową, która pozwoli utrwalić zdobytą wiedzę.

Do kogo kierowany jest nasz kurs?

Kurs kierowany jest do uczniów 3 i 4 klas liceów oraz i osób poprawiających maturę, którzy chcą zdawać chemię.

Jeżeli jesteś w 1 lub 2 klasie to zapraszamy Ciebie na Korepetycje z chemii na poziomie liceum. Nauka od 1 klasy pozwala opanować cały materiał już po 3 latach, zostawiając sobie ostatni rok na powtórkę wiadomości na naszym kursie.

Zalety naszego kursu online:

– pełna swoboda miejsca nauki, brak straty czasu i pieniędzy na dojazdy;
– zajęcia całkowicie realizowane w formie online bez utraty jakości odbywanych zajęć;
– podczas kursu wykorzystywane są różne formy prowadzenia zajęć, tj. filmiki, zdjęcia, materiały teoretyczne i zadania;
– realizowany materiał jest zgodny z podstawą programową, nie uczymy rzeczy niepotrzebnych;
– atmosfera zajęć, to czynnik, który jest często podkreślany przez naszych uczniów. To ona sprzyja szybszemu „wchłanianiu” wiedzy;
– małe grupy zajęciowe sprzyjają efektywniejszej nauce. Wspólne rozmowy na tematy maturalne pomagają w przyswajaniu wiedzy. W myśl zasady: „ucząc innych, uczę siebie”.

Jak zacząć?
Umów się na darmowe spotkanie
Kontakt
Kontakt z nami

Lokalizacja

ul. J.H. Dąbrowskiego 28/lokal 29
15-872 Białystok

E-Mail

kontakt@chemisfera.pl

Numer telefonu

+48 600 342 447

Kontakt
Skontaktuj się z nami