loading
Chemisfera
Kurs wakacyjny

Co roku organizujemy kurs wakacyjny, który skierowany jest do osób, które chcą zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności z chemii lub chcą się lepiej przygotować do matury. Kurs organizowany jest miesiącach letnich, wolnych od zajęć szkolnych. Składa się z 8-10 zajęć, na których kompleksowo omawiamy i przerabiamy materiał z tematów określanych jako „rdzeń” maturalnej chemii. Są to jedne z najważniejszych tematów, bez których mogą pojawić się trudności w opanowaniu innych zagadnień.

Jak wygląda nasz kurs wakacyjny?

Podczas zajęć wykorzystujemy krótkie filmiki instruktażowe, materiały teoretyczne oraz zadania praktyczne. Duży nacisk kładziemy na rozwiązywanie zadań maturalnych. Po zajęciach uczeń dostaje pracę domową, która pozwoli utrwalić zdobytą wiedzę.
Swoje materiały opieramy przede wszystkim o zagadnienia zawarte w podstawie programowej, która jest swoistym maturalnym drogowskazem dla wszystkich nauczycieli i maturzystów. Nie uczymy rzeczy niepotrzebnych. Zajęcia są prowadzone w grupach od 2 do 4 osób. Zajęcia prowadzimy w formacie stacjonarnym, online lub hybrydowo (stacjonarnie i online).

Zalety naszego kursu wakacyjnego:

– masz pełną swobodę wyboru formatu zajęć (online, stacjonarnie lub hybrydowo);
– nadrabiasz braki w czasie wolnym od zajęć szkolnych;
– atmosfera zajęć, to czynnik, który jest często podkreślany przez naszych uczniów. To ona sprzyja szybszemu „wchłanianiu” wiedzy;
– podczas kursu wykorzystywane są różne formy prowadzenia zajęć, tj. filmiki, zdjęcia, materiały teoretyczne i zadania;
– realizowany materiał jest zgodny z podstawą programową, nie uczymy rzeczy niepotrzebnych.

Jak zacząć?
Umów się na darmowe spotkanie
Kontakt
Kontakt z nami

Lokalizacja

ul. J.H. Dąbrowskiego 28/lokal 29
15-872 Białystok

E-Mail

kontakt@chemisfera.pl

Numer telefonu

+48 600 342 447

Kontakt
Skontaktuj się z nami